fbpx

Politikalarımız

Home / Politikalarımız

Garanti Politikamız

Temizlik garantimiz %100’dür. Eksik veya hatalı, unutulmuş bir iş olduğunu düşünüyorsanız. Bize 5 iş günü içerisinde resim ile birlikte whatsapp üzerinden mesaj göndererek garantiden ücretsiz olarak yararlanmayı talep edebilirsiniz. Leke garantimiz tüm firmalarda olduğu gibi yoktur. Ekip lekeler için elinden geleni yapacaktır. Kumaşa zarar vermemek adına veya kesin çıkmayan lekeler var ise size gösterecektir ve daha fazla o bölgede zorlayıcı işlem yapmayacaktır.

Kalite politikalarımız

Durulama Solüsyonu

Durulama solüsyonu (küf oluşumunu engeller, ürününüzün ömrünü uzatır, deterjan bırakmaz) kullanan Türkiyede Tek firmayız.

Kuruma Süresi ve Bilgilendirme

Kuruma süreleri çok temiz koltuklarda 4-6 saat aralığında olmaktadır.
Çoğu koltuk normal veya çok fazla kirli olduğundan kuruma süresi 8-12 saate çıkmaktadır.
Hızlı kuruyan Alman deterjan kullanıldığında normal deterjana göre yarı yarıya daha hızlı kuruma gerçekleştirmektedir.
Mobilyalarınızın kuruma süresi hava, nem ve kirlilik derecesine göre değişiklik gösterebilir.

Örneğin: Eviniz kuzey cephesine bakıyor, rutubetli ve soğuk bir ortama sahip ise kuruma süresi daha fazla uzayacaktır.
Koltuklarınızda herhangi bir yıkamadan kaynaklı deformasyon veya kokma ayrıca kusma olmaz. Temiz olan koltuklar kusma veya koku yapmaz.

Önemli: Koltuklarınıza yaptığımız işlemlerden sonra kuruyana kadar örtü vs. yada direk oturmayınız renk değişmesine sebebiyet verebilirsiniz.

Yıkama sırasında yapılan işlemler

Buharlı virüs, KORONA virüs ve bakteri temizliği ardından,
deterjlama, profesyonel fırçalama, lekelere yapılan işlemler ve durulama ile her bölgeden temiz su gelene kadar yıkama işlemi devam etmektedir
Koltuklarınızın kumaşı ve süngeri dahil tamamen temiz olana kadar işleme devam edilir
Extra kir ve lekelerde ek ücret talep edilmez
Yüzeysel temizlik yapılmaz
Uygun fiyatlı hizmet verenlerle lütfen bir tutmayınız

Pantent ve Kurumsal

“Zeytin Temizlik” Türk patent ve marka kurumu tarafından tescil edilmiş bir markadır. www.zeytintemizlik.com.tr adresi ve 0536 250 02 09 – 0543 675 12 14 numaralı hatlar firmamıza aittir. İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/zeytintemizlik/ Bunun haricindeki hiç bir mecradan hizmet vermemekteyiz. Eğer bizim adımızda farklı yerlerden randevu oluşturursanız, mesuliyet kabul etmeyiz. Eğer farklı mecralarda bizi görürseniz lütfen bizimle iletişime geçin gerekli işlemleri başlatalım.

Yatak Lekeleri ve Küfleri

Yatak yüzeylerinin pamuksu veya satensi olmasından dolayı lekelerin çıkarılmasında garanti verilmemektedir. Leke garantisi veren firmalara inanmayınız. Yataklardaki Sarı lekeler, kan ve küf lekeleri; Yataklardan bazen hiç çıkmayabilir. Lekeler insansı proteinsel atıklar olduğundan yüzeye işlerler lekeler çamaşır suyu gibi etki gösterip renk kalıcı etki yaratmış olabilir. Kullanılan ilaçlar, içilen su ve tüketilen gıdalara kadar varan bir etki söz konusudur. Çok uzun 2-3-5-10 ve üzeri lekelerin bir çoğu ve koyu olanları çıkmamaktadır. %100 Temizlik ve Hiyjen garantimiz mevcuttur. Lekeler sebebi ile oluşan kokular giderilmektedir.

Kedi idrar temizliği ve kokusu

Kedi idrar ve kokusu tek seferde çıkmıyor malesef çünkü enzimatik temizleyici ile proteinleri parçalayan özel biyolojik enzimler kullanılması gerekiyor. 2-3 sefer isteyebiliyor bölgeye, idrarın yoğunluğa bağlı yani belki bir seferde de geçer az ise ama daha bir seferde geçenini görmedik malesef minimum 2 max 3 sefer işlem yapılması gerekiyor.

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacın var?
Zeytin Temizlik'ten Merhaba
Bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize yazın.