fbpx

Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Firmamız Hakkında

Size en iyi hizmeti verebilmek, elimizden geleni yapmak için çalışanlarımıza çeşitli eğitimler veriyoruz, Kurumsal bir firma olarak ilerleyen zamanda tüm Türkiye ve Yurtdışında olabilmek, belirli standartları sağlamak için her zaman kendimizi geliştiriyoruz. Global bir firma olma yolunda müşterilerimizin memnuniyeti, verdiğimiz garanti ve %100 temizlik ile %99.99 bakteri ve toz akarı temizliği ile kullandığımız ürünler ve bunları geliştirmek üzerine, hizmetimizi geliştirmek için çalışmalarımız ve sizler bizim için çok önemlisiniz. Eğer ileri bir noktaya gelicek ve yurtdışında diğer ülkelere açılabileceksek sizin sayenizde olacak. Bu yüzden dolayı bütün müşterilerimiz bizim için çok önemlidir.

0% Kalite
0 Hizmet
0 Çalışan Sayımız
0 Yılların Deneyimi
0 Mutlu Müşterilerimiz

Sitemize Hoşgeldiniz

Bizi özel yapan nedir?

Temizlik bir angarya olabilir ve bir servis almayı düşündüğünüzde bir çok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sürekli gelişmek için çabalıyoruz. Özel arge çalışmalarımız ile deterjanlar, solüsyonlar ve yurtdışından cihazlar getirtiyor teknoloji ve temizlik sektöründe yurtdışından araştırmalar yapıyoruz.

Heading

Kişiselleştirilmiş Tecrübe

Şirketimiz, başarımızın anahtarını gerçekleştirmektedir ve toplam müşteri memnuniyeti tutarlılıktır.

Uygun Fiyatlandırma

Biz çok emek harcıyor ve çalışıyoruz, bu yüzden fiyatlarımız piyasadan biraz yüksek. Ucuz değiliz ama cüzdanınızı mahvetmeyiz.

Sertifika

Mobilyalarınızın pırıl pırıl ve güzel tutmak için tasarlanmış elit temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Değer & Kalite

Evinizdeki mobilyaların sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden temizliğin %100 olması ve kalitesine odaklanıyoruz.

clis
karcher
3m
diatek
hoover
era111
ugreenclean
kompleyika
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacın var?
Zeytin Temizlik'ten Merhaba
Bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize yazın.